ZorgTopper Drinkfles Roze

Dag van de Zorg
Productafbeelding ZorgTopper Drinkfles Roze large
  • Productafbeelding ZorgTopper Drinkfles Roze small 1
  • Productafbeelding ZorgTopper Drinkfles Roze small 2
  • Productafbeelding ZorgTopper Drinkfles Roze small 3
  • Productafbeelding ZorgTopper Drinkfles Roze small 4

Productinformatie

ZorgTopper® RVS waterfles 600 ml in roze, uitgevoerd in een opvallend design met ludieke opdrukken. Deze dubbelwandige thermosfles houdt dranken tot 12 uur warm en 24 uur koud. Dankzij de slimme drinktuit met stijgbuis blijft de fles rechtop tijdens het drinken, waardoor u uw hoofd niet achterover hoeft te kantelen. Ideaal voor onderweg of tijdens een dienst. Perfect als attent en praktisch cadeau voor Dag van de Zorg. Per stuk verpakt in bubblewrap en eigen doosje, inclusief karabijnhaak.

Specificaties

KleurRoze
Gewicht342 gr leeg
AfmetingenH 28 cm / Ø 7 cm
MerkBetervoorbereid.nl
VerkoopeenheidPer stuk
MateriaalRVS
Inhoud600 ml
RietjeJa
Drinktuit kantelbaarJa, 90°
LekvrijJa
IsolatieDubbelwandig
Warm houdend12 uur
Koel houdend24 uur
Eco vriendelijkJa
BPA vrijJa
Phthalate vrijJa
KarabijnhaakJa
Per stuk verpaktJa, in wrap en doosje

ZorgTopper® RVS waterfles kopen voor Dag van de Zorg (12 mei) – kantelbare drinktuit met stijgbuis

De Dag van de Zorg op 12 mei, ook bekend als de Dag van de Verpleging, is hét moment om zorgpersoneel en zorgtoppers in het zonnetje te zetten. Met de ZorgTopper® RVS drinkfles 600 ml kiest u voor een praktisch en duurzaam relatiegeschenk dat dagelijks wordt gebruikt tijdens lange diensten in ziekenhuizen, verpleeghuizen, thuiszorg en klinieken.

 

Deze hoogwaardige roestvrijstalen waterfles is dubbelwandig geïsoleerd en houdt dranken tot 12 uur warm en 24 uur koud. Dankzij de kantelbare drinktuit met geïntegreerde stijgbuis blijft de fles tijdens het drinken rechtop staan. Dat maakt deze thermos drinkfles ideaal voor onderweg, tijdens nachtdiensten of op de werkvloer waar hygiëne en gebruiksgemak centraal staan.

 

De ZorgTopper® waterfles is ontworpen voor intensief professioneel gebruik. De stevige draagclip en karabijnhaak zorgen ervoor dat de fles eenvoudig aan een tas of kar bevestigd kan worden. Het herkenbare en waarderende ontwerp maakt direct duidelijk dat dit cadeau speciaal bedoeld is voor medewerkers in de zorg.

Waarom kiezen voor de ZorgTopper® drinkfles als cadeau voor Dag van de Zorg?

  • Hoogwaardige RVS waterfles van 600 ml

  • Houdt dranken 12 uur warm en 24 uur gekoeld

  • Kantelbare drinktuit met stijgbuis – fles blijft rechtop tijdens het drinken

  • Ideaal voor lange diensten in ziekenhuis, VVT en thuiszorg

  • Duurzaam alternatief voor wegwerpflessen

  • Perfect als bedankje, attentie of waarderingsgeschenk op 12 mei

Met een functioneel cadeau laat u niet alleen waardering zien, maar investeert u ook in comfort en gezondheid op de werkvloer. Een herbruikbare thermosfles stimuleert voldoende hydratatie tijdens drukke zorgmomenten en draagt bij aan een duurzame organisatie.

 

Bestel de ZorgTopper® RVS drinkfles eenvoudig online voor Dag van de Zorg en verras uw team met een cadeau dat verder gaat dan symboliek. Praktisch, professioneel en dagelijks zichtbaar in gebruik.

Lees meer
Vragen? Bel ons: +31(0)113 – 820 819

ZorgTopper Drinkfles Roze

Artikelnr. 2161
19,95
16,49 excl. BTW

Leverbaar uit voorraad

Vragen?
Offerte aanvragen
Bel: 0113 - 228 802 of
Stuur een bericht
Bekijk alle producten in de categorie Cadeau